Strona główna
O nas
Usługi
Realizacje
Kontakt


Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. .

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 501 047 949 i faksem 83 311 92 11. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: http://bewasc.com.pl/kontakt,7


Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku usług elektroinstalacyjnych. Specjalizujemy się w instalacjach teletechnicznych w szczególności: systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, automatyka wjazdowa, systemy kontroli dostępu, okablowanie strukturalne, telewizja przemysłowa, systemy alarmowe itp.  Prowadzimy działalność na terenie województw: lubelskiego i mazowieckiego.